Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5 Slide 6
CDA Etiketleme Makinaları

Etiketin tasarımının ve baskısının kusursuz olması gerektiği kadar etiketleme prosesininde kusursuz ve hatasız olması gerekmektedir.  Doğru etiket malzemesinin kullanıldığından emin olduktan sonra etiketleme makinenizinde yeterli olduğunu ve ürününüz ile etiketinizin en iyi şekilde birleştirdiğinden emin olmalısınız. Doğru etiket ve etiketleme ürününüzün son kullanım performansının en belirleyici özelliğidir.  


Grafiket Etiket olarak etiketleme konusunda dünya teknolojisini çok yakından takip ederek müşterilerimizin etiketleme konusundaki ihtiyaçlarına ve problemlerine cevap verebilmek amacıyla Tam Otomatik ve Yarı Otomatik Etiketleme makinelerinin satışını ve teknik servisini eksiksiz yerine getirebiliyoruz.

Etiket kullanan birçok üretici manuel sistemle etiketleme yaptığı için öncelikle oldukça fazla zaman kaybına ve etiketlemede oluşan hatalara göz yummak zorunda kalıyorlar. Manuel etiketlemenin birçok zaman kaybına sebep olduğu gibi ayrıca ürün üzerindeki etiketin, etiketleme sırasında zarar görmesinden dolayı son kullanım koşullarının gerektirdiği performansı göstermediğini ve ürün imajına zarar verdiğini görmekteyiz.

Üretim verimliliğin artık en önemli rekabet aracı olduğunu düşünürsek, Grafiket Etiket müşterilerinin rakiplerinden her zaman bir adım önde olabilmesi için hizmet ve servis ağını sürekli geliştimeye devam edecektir. Küçük işletmelerden, çok büyük işletmelere kadar projeye göre makine modellerimiz, Şarap, Zeytinyağı başta olmak üzere Gıda, İçecek, Kozmetik ve Kimya gibi birçok farklı sektör için etiketleme makineleri sunmaktadır. Rakiplerimizden  kendimizi  ayırmak için, birçok rakibimizin henüz yapmadığı, otomatik yükseklik ayarı, Dijital ve Dokunmatik kontrol merkezi ile ayar kaydedebilme ve yükleyebilme özellikleri ile müşterilerinin beğenisini ve takdirini almış bir firmadır. CDA ile başlattığımız bu işbirliği ile Türkiye pazarındaki eksikleri ve CDA’in çözümleri ile müşterilerimize ne fayda sağlayabileceğimizin çalışmasını yaptık. Çok kısa süre içinde birçok küçük ve orta ölçekli fabrikalara kurduğumuz Ninette ve Ninon Modelleri müşterilerimize etiketlemenin ne kadar önemli olduğunu ve zamandan nasıl tasarruf ettiğini gösterdik.