Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5 Slide 6

Hassasiyetle ve Dikkatle

Ürün çeşitlerinin artması ve  birbirine ikame eden ürünler arasında kalite ve fiyat farkları kapandıkça, satın alırken dikkate aldığımız kriterlerin de önem sırası değişmektedir. Tüketiciyi etkilemek için 3 saniyeniz olduğunu düşünürsek, alışveriş sepetlerini ürünleriniz ile doldurmak, Raflarda yerinizi korumak, ve son kullanıcı ile aranızdaki bağları güçlendirmek için Ambalaj ve etiket tasarımı son derece önem arz etmektedir.

Tasarım artık bir ürünü süslemekten öte, son kullanıcı ile aranızdaki bir köprü olmuştur. Tasarımın, Markaya zarar vermesi muhtemel etkenlerden arındırılmış, bir çiçeği özenle büyütür gibi geliştirilmesi gerekmektedir. Hassasiyetle ve dikkatle...

Tüm bu hassasiyetin farkındalığı ile hareket eden grafik servisimiz, kurumsal tasarımlarınızdan tüm ambalaj tasarımlarınıza kadar Tecrübeli ve yaratıcı ekibi ile , ürününüzün raflara kök salıp yerleşmesini sağlayacak, markanız ile bütünleşik tasarım hizmeti verebiliyor.

 

Tasarım Nedir ?

Design sözcüğü Latince kökenli 'designare'den türemiştir; anlamı 'bir şeye işaret etmektir'. Etimolojik anlamda, uzakta olan bir şey işaret edilebilir; piktoral anlamda 'de-sign' birden fazla şeyin olduğu ortamda, yalnızca tek bir şeyi işaret edebilir. Ruhani anlamda ise 'aklın gözü' betimlemesiyle; sözcüğün yoğun bir arınmadan geçtiği hissedilir. Tasarlamak sözcüğü ile de; işaretlemek, iz bırakmak, not etmek, altını çizmek, damga vurmak, özgün olmak, biricik ve tek olmak, belirginleştirmek, ayrıştırmak eylemleri vurgulanıyor.

Markalaşmanın ilk adımlarının tasarımdan geçtiğinin farkında olduğumuz için tüm etiket ve ambalaj konusunda profesyonel destek ve tasarım sunabileceğimiz bir yaratıcı grafik ekibimiz ile ürünlerinize en uygun , çekici ve göz alıcı etiket tasarımlarınızı hazırlamaktadır.