Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5 Slide 6
Tüketiciyi Etkilemek için 3 Saniyeniz Var.
featured item
Günümüz Pazar ortamı ve değişen tüketici yapısı, ürünlerin pazarlanmasında alışılagelmiş pazarlama stratejilerini artık kaldıramamakta ve reddetmektedir. Çünkü birbirine benzeyen ve birbirini ikame eden çok sayıda ürün, hizmet ve marka rafları doldurmakta, raflar "SAVAŞ ALANINA" dönüşmektedir. Alışveriş sepetlerinin dolması için çeşitli reklâm ve pazarlama stratejileri uygulansa da süre giden acımasız rekabet birçok projenin istenilen hedeflere ulaşmasını engellemektedir.
 
Global Pazarda Grafiket Etiket, yaşam kalitelerine katkıda bulunacak, uygun fiyatlı, kaliteli ürün arayışındaki sayısı daima artan tüketicilerin dileklerini yerine getirmekte – ve alışveriş sepetlerlerini doldurmakta – dinamik, temel bir rol oynamaktadır.
 
Peki tüketici hangi ürünü seçecek?
 
Grafiket Etiket olarak müşterilerimizle proje başından itibaren koordineli çalışarak ambalajlarına en uygun kendinden yapışkanlı malzemeyi ve ambalajı son kullanım koşullarına göre test edip, tespit ediyoruz. Etiket kalitesi kendini rafta gösterir. Ambalajınıza uygun olmayan bir malzeme kullanıldığında, problem size etiketleme aşamasında ya da etiketleri teslim aldığınızda değil, ürün rafa intikal ettikten sonra dönecektir.  Buda ürününüzün imajını en çok zedeleyen faktörlerden biridir. Bu konuda müşterilerimizi uyarır ve ürün kalitelerine katkıda bulunacak doğru malzemeyi seçmeleri için gerekli tüm teknik desteği ve bilgiyi aktarırız.  
 
Grafiket Etiket Letterpress, Serigrafi kombinasyonu ile Gıda, İçecek, Kozmetik, Otomotiv, Kimya, İlaç vb birçok ayrı sektör için 8 renge kadar baskı yapabilmektedir. Makinelerimiz üstündeki Varak Yaldız ve Laminasyon özellikleri ile göz alıcı etiketlere sahip olabilirsiniz.